Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA.

Volba měny - CZK/EUR

Zákazníci ze SLOVENSKA mají možnost ZVOLIT měnu EUR a to v pravém horním rohu e-shopu. Více informací naleznete zde: Jak nakupovat - VOLBA MĚNY.  

 1. Úvod
 2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
 3. Doprava a platba
Doprava a platba

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit následujícími způsoby:

 • platba předem standardním bankovním převodem na účet prodávajícího,
 • platba online platební kartou,
 • platba zrychleným bankovním převodem,
 • v hotovosti nebo kartou při osobním odběru ve výdejně zásilek,
 • na dobírku při převzetí zboží od přepravce,
 • v hotovosti nebo kartou při osobním převzetí na výdejním místě Nauka HROU,  Za Zámeckou zdí 1490, Mnichovo Hradiště.

Platba předem standardním bankovním převodem na účet prodávajícího:

 • měna CZK: účet vedený u ČSOB a.s., číslo účtu: 268 752 289 / 0300
 • měna EUR: účet vedený u Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien
 • IBAN: DE77 8505 0100 0504 9085 53
 • BIC (SWIFT): WELADED1GRL

Platba online platební kartou

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba zrychleným bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši, dále jen „dopravné“. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

V případě platby „na dobírku“ je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná „předem“ tzn. do 3 pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy (potvrzení objednávky prodávajícím), avšak ještě před vlastním odesláním zboží ze skladu prodávajícího. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na bankovní účet prodávajícího. Úhrada kupní ceny před odesláním zboží není zálohou.

Zboží je kupujícímu dodáno prostřednicvtím přepravní společnosti:

Zásilkovna s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
19000 Praha 9
e-mail: praha@zasilkovna.cz
www.zasilkovna.cz

 • na adresu určenou kupujícím objednávce,
 • prostřednictvím výdejny zásilek na adresu výdejny, kterou kupující určil,
 • osobním odběrem na prodejně Vita Nejedlého 5 v Mnichově Hradišti.

Volba způsobu dodání se provádí během objednávání zboží.

Náklady na dodání zboží v závislosti na způsobu odeslání a převzetí zboží jsou uvedeny v objednávce kupujícího a v potvrzení objednávky prodávajícím. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo je zásilka nepřevzata, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, případně náklady spojené s doručením a vrácením bezdůvodně nepřevzatého zboží.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Prodávající vystaví kupujícímu doklad – fakturu. Daňový doklad je odeslán na emailovou adresu kupujícího. Daňový doklad je přiložen k dodávanému zboží.

Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží, včetně nákladů na dodání, nejdříve však převzetím zboží. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží nebo okamžikem, kdy měl kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.

Kontaktujte nás:

Tel: +420 736 750 825
E-mail: info@naukahrou.com

Každý všední den:
od 9.00 do 18.00 hod.

Kde nás najdete:
Nauka HROU
Za Zámeckou zdí 1490
Mnichovo Hradiště
295 01

Více informací zde:
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz